Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medailonek srdce s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 10 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Medailonek srdce

Ozdobte svůj výstřih originálním šperkem, který si můžete navrhnout přesně podle svých představ. Vložte pohádkový motiv pro vaši malou princeznu, nebo design, který udělá z tohoto šperku opravdový skvost. Zapojte fantazii a ukažte okolí skutečný originál. Váš dekolt může zdobit fotka vaší milované osoby, motiv ke kterému máte skutečný vtzah, ale i textura, která z medailonku vytvoří skvělý doplněk k vašemu oblíbenému outfitu.

Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Adéla Č. 24.11.2018

Bílá

Přívěsek je prostě nádherný a dokonce přišel zabalený v takovém roztomilém látkovém sáčku, to mě potěšilo. Řetízek vypadá taky kvalitně, jen je trochu pokroucený.

Jitka Š. 24.3.2018

Bílá

obsahující zirkon-nevyhovující

Ivana H. 28.1.2019

Bílá

Elena M. 25.12.2018

Bílá

Valerie V. 22.12.2018

Bílá

Hana S. 10.12.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Ta nejlepší máma
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Michael Jackson
Srdce mozaika
Vlk
Krucipísek
Plameňák
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší ségra
DAB Jednorožec
Together forever
Freddie Mercury - Queen
Drink to Enjoy Life
Medvídek srdce
Ta nejlepší babička
Kotva
I love you
Zobrazit další

Další šperky

Medailonek kulatý
Medailonek oválný
Zrcátko srdce
Náušnice visací kapka
Zobrazit více