Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Polštář velký - Vytvoř si vlastní polštář
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 28 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Polštář velký

Ideální dárek pro ženy i muže. Vložte vlastní fotografii či text a navrhněte si hezký dekorační polštář. Osvědčený a spokojenými zákazníky velmi oblíbený dáreček. Příjemný, měkoučký, povlak je možné prát v pračce. Nyní také ve velkém rozměru 80x40 cm

Krásně měkkoučký velký polštář. Rozměry 80x40 cm, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Nina K. 28.12.2017

Bílá

Super, pořizovali jsme polštář jako dárek a obdarovaní byli nadšení :-)

Kvetoslava P. 17.12.2017

Bílá

Kvalita potlace 5z5, tak ako som si to predstavoval, kvalita obliečky 5z5, samotný vankúš v obliečke 2z5. Vankúš by mohol byt objemnejsi! Je dost tenky a celkovo nijaky, za 33 eur som ocakaval ze to uz nebudem musieť riesit, no samotny vankus asi kupim niekde inde a pouzijem len obliecku, ale inak spokojnost

Lukáš M. 18.7.2017

Bílá

Povrch polštáře lehce hrubší. V tomto případě to však přidává na realističnosti.

Simona Z. 21.12.2016

Bílá

Naprosto spokojená:-)

Maja N. 7.12.2016

Bílá

Úžasné, dokonalé,povedené!!! Potisk je ve výborné kvalitě. Cena odpovídá kvalitě. Jsem nadšená. Moc děkuji a všem doporučuji.

Sandra S. 13.1.2015

Bílá

Dlouho jsem se párala s výběrem fotky a její kvality. Proto jsem byla ráda, když před samotným zhotovením Váš tým můj návrh zkontroloval a později i mě samotné schválil a pochválil. Děkuji za tuto maličkost, ale mě velmi potěšila

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
I love you
Nejlepší tatínek na světě
Malý princ
Angel and devil
Medvídek s balónky
Love you forever
Love call
Květinové srdce
Love bears
Milenci
Love
Myslím na tebe
Česká republika
Horoskop - panna
Medvídek srdce
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Polštář MAX
Levandulový polštář
Zobrazit více