Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní polštář
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 31 zákazníků. Zobrazit komentáře (8)

Polštář velký

Ideální dárek pro ženy i muže. Vložte vlastní fotografii či text a navrhněte si hezký dekorační polštář. Osvědčený a spokojenými zákazníky velmi oblíbený dáreček. Příjemný, měkoučký, povlak je možné prát v pračce. Nyní také ve velkém rozměru 80x40 cm

Krásně měkkoučký velký polštář. Rozměry 80x40 cm, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Ivana M. 4.2.2019

Bílá

Moc děkuji kvalitní práce i kvalitní potisk spokojenost stoprocentní.

Nina K. 28.12.2017

Bílá

Super, pořizovali jsme polštář jako dárek a obdarovaní byli nadšení :-)

Kvetoslava P. 17.12.2017

Bílá

Kvalita potlace 5z5, tak ako som si to predstavoval, kvalita obliečky 5z5, samotný vankúš v obliečke 2z5. Vankúš by mohol byt objemnejsi! Je dost tenky a celkovo nijaky, za 33 eur som ocakaval ze to uz nebudem musieť riesit, no samotny vankus asi kupim niekde inde a pouzijem len obliecku, ale inak spokojnost

Lukáš M. 18.7.2017

Bílá

Povrch polštáře lehce hrubší. V tomto případě to však přidává na realističnosti.

Simona Z. 21.12.2016

Bílá

Naprosto spokojená:-)

Maja N. 7.12.2016

Bílá

Úžasné, dokonalé,povedené!!! Potisk je ve výborné kvalitě. Cena odpovídá kvalitě. Jsem nadšená. Moc děkuji a všem doporučuji.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Malý princ
Angel and devil
Love you forever
Love call
For my love
Milenci
Love bears
Myslím na tebe
Love
Česká republika
Horoskop - panna
Jednoduché srdce
Medvídek srdce
Zamilované srdce
I love you
I love you
Nejlepší maminka na světě
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Polštář MAX
Levandulový polštář
Zobrazit více