Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Rouška s vlastním potiskem

Produkt:
Rouška

Popis:
Vzhledem k tomu, že v ČR je nedostatek roušek a hodně lidí se spontánně a zdarma zapojuje do šití roušek, přijde nám neetické když vidíme jak někdo prodává na internetu nejen předražené roušky, ale i předražený veškerý potřebný zdravotní materiál. Nechceme tedy být osočeni, že chceme na této humanitární krizi zbohatnout. Zobrazit více..

Materiál:
Grafiku vkládejte do vyznačeného čárkovaného obrysu, cokoliv za touto oblastí nemusí být při pohledu na roušku vidět - bude zašito za okrajem. Dvouvrstvá rouška, vnější materiál 100% polyester, vnitřní vrstva 100% bavlna. Uchycení dle aktuální skladové dostupnosti materiálu a barev - gumičky nebo tkalouny, a šijeme z různých barev nití, které jsou momentálně k dispozici. Možno vyvářet pro zajištění hygieny (potisk to zvládne). Tkalouny perte samostatně, aby nedošlo k náhodnému obarvení roušky. Dodržujte pravidla pro používání roušek. Po použití je nutné roušku vyprat, nepoužívejte roušku opakovaně a déle než 4 hodiny v kuse. V případě zvlhnutí je taktéž nutné roušku vyměnit a použít čistou. Výroba trvá cca 10 dní. Roušky jsou ručně vyráběny v České republice.

Hodnocení od zákazníků:veronika p. 14.4.2020

Bílá, pánská

Jsem nadmiru spokojena!skvela prace.neni co vytknout.

Ondřej K. 14.4.2020

Bílá, pánská

Přesně jak jsem žádal-

Renata L. 14.4.2020

Bílá

Rychle a kvalitně super

Pavel F. 14.4.2020

Bílá

Kvalitní zpracování, možnost nastavení popř. výměny tkanicke nebo gumičky. Děkuji za roušku.

Kateřina Š. 13.4.2020

Bílá, pánská

Bezproblémový obchod,aplikace jednoduchá, rychlá. Velký výběr. Rouška sedí a grafika také. Jsem velice spokojená a jistě se vrátím.

Michal P. 13.4.2020

Bílá, maxi

Kvalita super jen by byly lepší gumyčky než šňůrky

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další dámské doplňky

Vysoké sportovní ponožky
Klíčenka ovál
Bavlněné ponožky
Zrcátko
Zobrazit více