Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Láhev na vodu s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 25 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Láhev na vodu

Tato láhev na vodu je ideální pro lidi žijící zdravým životním stylem. Obsahuje difuzér, který zajistí jednoduché vyluhování bylin, nebo kousků ovoce a vy tak dosáhnete chutného nápoje. Praktické víko umožňující rychlé otevírání a zavírání, což oceníte například při sportu. Nechte si flašku potisknout vlasním motivem, nebo si vyberte některý z našich a vytvořte si originál, který nemá nikdo jiný. Dodržování pitného režimu tak bude zábava.

Láhev na vodu s difuzérem na ovoce či bylinky. Difuzér lze použít i jako chladič vody. Objem: 800 ml. Rozměry: 27,5 × 7,2 cm

Navrhni si vlastní
Anna H. 7.11.2018

Limetková

Dobře těsní.

Veronika P. 15.5.2018

Limetková

moc dekuji za krasnou lahvicku.vypada v realu krasne, kvalitně.objednavka byla velmi rychle vyrizena.jen ta cena je vysoká,ale mam to jako darek,tak to se clovek plácne rád přes kapsu.urcite jsem neobjednavala naposled, protože napadu a tipu na darky jsem u vas objevila milion.takze dekuji a at se vam stále daří.

Marek T. 6.12.2017

Oranžová

Velmi sa mi to paci. Skveli darcek ;-)

Petra V. 17.12.2018

Oranžová

Janka P. 9.12.2018

Limetková

Jana H. 2.12.2018

Limetková

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Mňam
Keep calm and do yoga
Kiwi
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší babička
Malý princ
Heart beat
In love
DAB Jednorožec
Čtyřlístek
Ta nejlepší máma
Květinové srdce
Teddy with heart
Ta nejlepší ségra
Friends forever
Srdce mozaika
Queen
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více