Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magický hrnek Latte s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 57 zákazníků. Zobrazit komentáře (18)

Magický hrnek Latte

Překvapte své blízké dárkem v podobě speciálního magického hrnku. Design hrnku je schovaný pod vrstvou speciální barvy, který po nalití horkého nápoje zprůhlední. Hezký a jednoduchý dárek, který potěší každého. Jednoduše můžeš mít vlastní hrnek s potiskem a vlastní fotkou.

Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat. Objem 325ml

Navrhni si vlastní
Dominik J. 13.11.2018

Bílá

Dodržení datumu dodání, skvělá cena

Michaela H. 31.10.2018

Bílá

Moc spokojena super odvedena prace

Jan P. 12.9.2018

Bílá

Výborná kvalita, rychlost dodávky, doporučuji

Eva G. 28.6.2018

Bílá

Spokojenost

Markéta K. 6.4.2018

Bílá

Trochu mě mrzí, že vše je vidět i když je hrníček černý...

Hana K. 5.3.2018

Bílá

nejlepsi

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Srdce mozaika
Zamilované srdce
Panda
Medvídek srdce
I love
Ta nejlepší babička
Love tree
King
Love cat
Bobr
Květinový rámeček
I love you
Ve dvou se to lépe táhne
Nejlepší tatínek na světě
I love you
Angel and devil
Ta nejlepší máma
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více