Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Zamilovaná klíčenka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Zamilovaná klíčenka

Pokud hledáte něco co vás bude spojovat s vaší láskou, pak je tento dárek přesně pro vás. Společná klíčenka, která je na dvě části vám vždy bude připomínat vaší drahou polovičku. Umístit můžete svou zamilovanou fotku, ale také logo nápis a další vaše nápady. Takto budete mít stále na blízku svou milovanou osobu.

Klíčenka, která se skládá ze dvou částí, které do sebe přesně zapadnou. Je vyrobená z lehkého hliníku a její rozměry jsou cca 80x73mm ve spojeném stavu. Součástí klíčenky je také kovový kroužek pro uchycení na klíčeDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Renáta G. 29.9.2018 17:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Jana W. 13.2.2018 21:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další domov

Vyberte potisk na váš dárek

liška
Plameňák
Nevěsta
Ženich
Zebra
Hustá mrkev
Liška Bystrouška
Ukrajina
Karavan
Javorový list
Jednoduché srdce
Malý princ
King
I love
Heart beat
Cannabis
Zamilované srdce
Queen
Nejlepší maminka na světě
I love you
Medvídek srdce
Ta nejlepší babička
Darth Vader
Svědek
Květinový rámeček
Ta nejlepší máma
Supertáta
Ve dvou se to lépe táhne
Karel Gott
Nejlepší tatínek na světě
In love
Beruška
Jednorožec
Angel and devil
Bud Spencer
Ryba
Parkour - Zombie Apocalypse
Fotbalový míč
Basketbal
Trabant auto
Perníček
Love you forever
Zobrazit další