Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Golfový míček

Kvalitní potisk golfových míčků. Skvělý dárek.

Potisk golfových míčků s vlastním potiskem. Můžete vložit jakýkoliv obrázek, logo, nápis. Míče Titleist DT TruSoft jsou 2 vrstvé míče , díky kterým dosáhnete konzistetního letu míče. Mají nově vytvořené jádro,které zajišťuje velmi nízký spin při hře s driverem a dlouhými železy.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Karolína Š. 16.6.2017 15:57
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další dárky

Vyberte potisk na váš dárek

Queen
Nejlepší tatínek na světě
Apple Jobs
Ženich
I love
Zamilované srdce
I love you
Jednoduché srdce
Tým nevěsty
Nejlepší maminka na světě
Medvídek srdce
Malý princ
King
Nevěsta
Ve dvou se to lépe táhne
Srdce mozaika
Ta nejlepší máma
Heart beat
Love call
In love
Sovičky
I love you
Darth Vader
Keep calm
Svatba
Tým ženicha
Svědek
Cannabis
Beruška
Čtyřlístek
Medvídek s balónky
Love tree
Angel and devil
Teddy with heart
Květinové srdce
Michael Jackson
James Bond
For my love
Best Friends
moustache
Purrfect
Love
Zobrazit další