Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Malý diář 2020 s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 22 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Malý diář 2020

Inspirativní dárek pro každého, kdo má rád přehled a pořádek ve svých aktivitách. My vám na diář navíc zhotovíme potisk přesně podle vašich představ. Ať už se bude jednat o firemní logo, kdy můžete zaměstnancům vyjádřit tímto dárkem svůj dík za skvělou práci, nebo osobní fotku, která bude obdarovanému připomínat ty nejdůležitější osoby, které tak bude mít stále na blízku. Záleží jen na vás jaký design, fotku nebo logo si zvolíte.

Malý kapesní diář s týdenním plánováním. Týden je rozdělen vždy na jedné dvojstránce na jednotlivé dny doplněné také aktuálními jmeninami a obsahují také hodiny v rozmezí 7-17hod. Odtrhávací růžky usnadní orientaci v celém diáři. Desky jsou pak vyrobeny z pevné lepenky, které ochrání diář před poškozením. Rozměr: 8,7x15,3

Navrhni si vlastní
Jiří L. 17.12.2018

královská modrá

Skvely

Petra K. 13.12.2018

Lahvově zelená

velmi rychlé dodání, přesně dle mých představ, děkuji

Hana D. 12.12.2018

královská modrá

Jsem velmi spokojena. Krásné barvy,krásné provedení a rychlé dodání...

Ondřej Š. 3.12.2018

černá

super dárek - bleskové zaslání!!

Stanislav H. 2.12.2018

královská modrá

Spokojený úžasný dárek děkuji

Lenka M. 21.11.2018

červená

Fotka jako by trochu ztmavla. Jinak spokojenost, fotka je nerozpitá, ostrá. Super.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Ta nejlepší babička
Ta nejlepší máma
Jednoduché srdce
Heart beat
Love
Jednorožec
Silueta auta
Inspirace folklorními motivy
Nejlepší maminka na světě
I love you
Ta nejlepší ségra
In love
Česká republika
Vlk
Beruška
Queen
Angel and devil
King
Zobrazit další

Další dárky

Šerpa
Dárkový balící papír
Medaile
Puk
Zobrazit více